Inovace z laboratoří Teoxane

Nově přichází na český trh inovativní výplňový materiál doporučený pro oblast pod očima.  Jde o švýcarský výrobek společnosti Teoxane – Teosyal PureSense Redensity II EYES.

Redensity II je injektovatelný gel na bázi kyseliny hyaluronové speciálně navržený jako výplňový materiál pro oblast pod očima (spodní víčka). Kyselina hyaluronové je přirozenou součástí těla, kůži hydratuje a dodává ji pružnost a pevnost. Gel byl vyvinut na základě expertíz a odborných poznatků výzkumného a vývojového centra laboratoří Teoxane.

 

Co jsou to kruhy pod očima?

 

Pokožka v okolí očí je velmi citlivá a křehká, snadno se na ní projevují příznaky únavy či stárnutí. Kruhy vznikají v koutku, odkud se rozšiřují po celé kontuře oka, které dostává smutný a unavený výraz. Kruhy pod očima mohou mít různou příčinu – únavu, nedostatečnou mikrocirkulaci, nezdravý životní styl, mohou být dědičné.

Gel je určen pro muže i ženy s kruhy pod očima. Není vhodný pro pigmentované tmavé kruhy, ani pro rozsáhlé malární a palpebrální váčky, které jsou předmětem chirurgických zákroků (operace dolních víček).

Výsledky jsou viditelné bezprostředně po aplikaci a v průměru trvají po dobu 12 měsíců. Teosyal PureSense Redensity II obsahuje lidokain, který během aplikace zajišťuje optimální komfort. Po aplikaci se mohou objevit zarudnut a jemné podlitiny v oblasti vpichu, které během pár dnů vymizí. Jejich vznik můžeme eliminovat použitím chlazení před zákrokem.