Pooperační podprsenka PI Premium

Přibližně po 2-3 týdnech po augmentaci v případě nekomplikovaného hojení a s doporučením lékaře je možné vyměnit zdravotní podprsenku za elegantní variantu – podprsenku PI premium od firmy Lipoelastic. Je speciálně navrženy pro ženy po operacích s prsními implantáty.

Vyrábí se v černé barvě v krajkovém provedení s bezešvými košíčky. Zaručuje ideální kompresi zajišťující fixaci prsních implantátů.
Elegantní krajkové provedení se zlatými doplňky. Výstřih je hlubší a dává tak vyniknout novému dekoltu. Zakončena je měkkou elastickou gumou.

Košíčky jsou tepelně tvarované a bezešvé. jsou pokryty krajkou, která dodává luxusní vzhled. Zapínání má tři polohy háčku a oček v zadní části. Ramínka jsou klasická polohovací ze zlatými doplňky.

Podprsenku je možno zakoupit u nás v rámci pooperačních kontrol. Skladem držíme běžné velikosti – 70 A-B, 70 C-D, 75 – AB, 75 C-D, 80 A-B, 80 C-D, 85 A-B, 85 C-D. Ostatní velikosti na objednání.

Nákup podprsenky je možný též přímo v eshopu výrobce firmy Lipoelastic – pro tento nákup vám na vyžádání rádi zašleme 10% slevový kupón.