TEOXANE-PURESENSE-REDENSITY-2

Jak odstranit kruhy pod očima?

Tukové váčky či kruhy pod očima trápí mnoho lidí. Způsobují, že člověk vypadá unavený, smutný a starší. Jejich odstranění není jednoduché a vyžaduje zkušeného lékaře.

Co jsou to kruhy pod očima?

Pokožka v okolí očí je velmi citlivá a křehká, snadno se na ní projevují příznaky únavy či stárnutí. Kruhy (prohlubně pod očima) vznikají v koutku, odkud se rozšiřují po celé kontuře oka, které dostává smutný a unavený výraz. Kruhy pod očima mohou mít různou příčinu – únavu, nedostatečnou mikrocirkulaci, nezdravý životní styl, mohou být dědičné.

Cena odstranění kruhů pod očima

Cena za aplikaci:
1ml výplně Redensity II Eyes – 8.000,- Kč
Jedno balení je určeno výhradně pro 1 klienta/ku.

Redensity II Eyes

Švýcarská společnost TEOXANE vyvinula převratný gel navržený speciálně pro léčbu kruhů pod očima – preparát na bázi kyseliny hyaluronové Redensity II Eyes. Jedná se o lehký výplňový gel, který na tkáň vyvíjí minimální tlak.

kruhy (vaky) pod očimaSložení Redensity II Eyes:
1. Částečně zesíťovaná kyselina hyaluronová
2. Komplex obnovující pokožku (8 aminokyselin – glycin, lysin, thereonin, prolin, izleucin, leucin, valin, arginin; 3 antioxidanty – glutathion, n-acetyl-l-cystein, kyselina alfa-lipoová; 2 minerály – zinek a měď; vitamín B6)
3. Lidokain

Výplň Redensity II Eyes řeší tyto problémy:
1. kruhy pod očima
2. prohlubně pod očima
3. palpebromalární rýhu
4. drobné palpebrální nebo malární váčky

Výplň NENÍ vhodná pro tmavé kruhy způsobené pigmentací a pro velké palpebrální nebo malární váčky.

Fotografie před - po

Aplikace výplňového materiálu zejména do oblasti kruhů pod očima není snadná a vyžaduje zkušenosti a erudovanost.

Doporučujeme svěřit se k aplikaci výplňových materiálů výhradně do rukou lékaře, který má potřebné znalosti a zkušenosti.

Pokud vás zajímá, jak vypadá oblast pod očima po aplikaci kyseliny hyaluronové, nahlédněte do fotogalerie.

Fotografie jsou výsledkem práce dr. Trupara, jsou pořízeny cca 14 dnů po aplikaci.

Jak zákrok probíhá

Předpokladem dobrého výsledku je správná indikace k aplikaci a precizní technika vpichování. Aplikaci výplně provádíme v ambulanci, není třeba žádné vyšetření před zákrokem, musíte však být zdravý/zdravá (bez teplot, exémů v obličeji atd).

Lékař provede vpich, jíž se vede tenká jehlička, pomocí které se aplikuje materiál na požadované místo. Obvykle stačí 1-2 vpichy na každou stranu. Samotná aplikace je velmi rychlá. Doporučuje se raději aplikovat menší množství a o cca 14 dní později případně doladit korektury. Po aplikaci můžete pozorovat lehký otok či začervenání v místě aplikace. Obojí postupně odezní. Po ošetření doporučujeme cca 3 dny nechodit na obličejové masáže, vynechat saunu a solárium.

Jedno balení stačí pro jednoho klienta /jednu klientku na obě strany.