Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou

Provádíme zvětšování rtů, korekce tvaru rtů (asymetrie) či doplnění objemu rtů výplněmi na bázi kyseliny hyaluronové.

Naše doporučení

Aplikaci výplňového materiálu do rtu svěřte vždy zkušenému lékaři. S lékařem vždy předem konzultujte rozsah zvětšení - rozdíl budete vnímat vy a vaše okolí, cílem je, abyste se cítila dobře.

— dr. Trupar

Kdy uvažovat o zvětšování rtů

1. Pokud máte při širokém úsměvu obnaženy krčky zubů a ret není téměř vidět.
2. Máte-li nepoměr mezi objemem horního a dolního rtu.
3. Při vrozené, nebo získané asymetrii v oblasti horního či dolního rtu.
4. V případě nespokojenosti s objemem či tvarem rtů (malé, úzké rty).

Jak lze zvětšit ret

Možností zvětšení rtů je celá řada, od minimálně invazivních (injekční výplně na bázi kys. hyaluronové) až po invazivní – chirurgické zvětšení rtů tzv. V-Y posunem slizniční strany rtu, implantací proužků silikonu, goretexu, transplantací tuku, excizí části kůže pod nosem atd. U nás provádíme aplikaci výplně na bázi kyseliny hyaluronové.

Kyselina hyaluronová do rtů - výsledky

Na trhu je celá řada výrobků určených speciálně na zvětšení objemu rtů. My pracujeme s ověřenými materiály – Teosyal RHA3 (výrobce Teoxane, Švýcarsko) nebo Princess Filler (výrobce CromaPharma, Rakousko). Preferujeme přirozené výsledky, není třeba se obávat „kačeřích“ rtů. Výsledky naší práce můžete vidět ve fotogalerii.

Cena zvětšení rtů s TEOSYAL RHA3 - 7.000,- Kč / 1ml

RHA-3-instagram

Cena zvětšení rtů s PRINCESS FILLER - 5.500,- Kč / 1ml

Princess Filler - zvětšení rtů

Jak zákrok probíhá

V případě zvětšení rtů výplní na bázi kyseliny hyaluronové se jedná o ambulantní ošetření. Pokud k nám jdete na zvětšení rtů poprvé, strávíte u nás přibližně 40 – 50 minut. S lékařem proberete vaše očekávání, budou vám vysvětlena rizika aplikace a průběh aplikace. Samotná aplikace trvá cca 10-15 minut. Nejprve lékař vyznačí fixem hranice slizniční a kožní části rtu, dále se ret znecitliví pomocí lokální anestezie.

zvětšování rtů

Následuje aplikace výplně jehlou, nebo speciální kanylkou do rtů. Výplní lze korigovat konturu rtu (vhodné zvláště u neostré hranice mezi rtem a kůží), objem rtu a projekci (jak trčí ret dopředu při pohledu z profilu). Ošetření není snadné a vyžaduje lékaře s erudicí v dané problematice s estetickým cítěním. Při špatném ošetření působí ret nepřirozeně a stává se centrem nežádoucí pozornosti.

zvětšení rtů Brno

Omezení po aplikaci a kontraindikace

Po zákroku jsou ošetřené rty přibližně 2-3 dny oteklé, výjimečně otok přetrvává týden. První hodiny po ošetření je možné rty chladit, ranky nevystavujeme infekci. Aplikace výplňového materiálu se neprovádí v době těhotenství, kojení a při některých onemocněních (stav konzultujete s lékařem před aplikací).