rada Teosyal

Teosyal - výplně (kyselina hyaluronová)

Rozhodnutí – zlepšit stav vaší pleti použitím výplňového materiálu (kyseliny hyaluronové) – je doprovázeno obavami, jaký bude výsledek a zda je aplikace výplně bezpečná. Výplně Teosyal jsou bezpečné, efektivní a dlouhotrvající.

Lékař říká

S výplněmi Teosyal dosahujeme stabilně výborných výsledků. Bezpečnost aplikace a odborné posouzení, zda je aplikace pro konkrétní klientku vhodná a bude mít požadovaný efekt, jsou našimi prioritami.

— dr. Trupar

Přirozená krása

Žijeme v době, kdy je naše kůže denně vystavována škodlivým vlivům slunečního záření a životního stylu. Každý rok našeho života se na pleti negativně projeví, protože kůže postupně ztrácí svou schopnost absorbovat a vázat vodu a ztrácí tak svoji hebkost, elasticitu a lesk. Kůže se postupně stává drsnější, matnější a objevují se první vrásky. Tento proces nelze zastavit, lze ho však zpomalit.

Kyselina hyaluronová se vyskytuje v našem těle zcela přirozeně a má mnoho funkcí například hydrataci pleti. Chcete-li vyplnit vrásky a obnovit plnost a hydrataci rtů, nasolabiálních rýh (vrásek mezi nosem a koutky úst), tváří, jsou výplně kyselinou hyaluronovou tou pravou volbou. Dokáží vyplnit běžné vrásky, jemné vrásky, dodat objem, hydratovat pleť či vytvořit smyslné rty.

Švýcarský výrobce – firma Laboratories Teoxane Geneva – se od roku 2003 specializuje na koncepci a výrobu výplňových injekčních materiálů. Produkty se nabízejí ve více jak 90 zemích po celém světě.

Vlastnosti a výhody

1

koncentrace kyseliny hyaluronové od 15 mg/g až do 25 mg/g

2

použití monofázního gelu s nízkým obsahem proteinů

3

klinicky dokázaná bezpečnost a účinnost výplní

4

ergonomická skleněná injekční stříkačka (ulehčí a zpříjemní aplikaci)
Teosyal aplikace

TEOSYAL je exkluzivní řada injektovatelných dermálních výplní se 100% kyselinou hyaluronovou. Není živočišného původu a je biologicky vstřebatelná a rozložitelná.

Trojitý účinek Teosyal

Teosyal vyplňuje

Výplň se aplikuje přímo pod vrásku, vyplňuje ji přímo zevnitř a díky vytvořenému objemu se vráska napne a je okamžitě odstraněna.

Teosyal obnovuje objem

Výplň má okamžitý liftingový efekt a dodává pokožce její ztracený objem. Díky tomu výrobky  Teosyal představují šetrnější alternativu chirurgického zákroku.

Teosyal revitalizuje

Každá molekula gelu je schopna absorbovat až tisíckrát více vody než je její vlastní hmotnost. Tato vlastnost zabezpečuje hloubkovou hydrataci pokožky.