vyplne kyselina hyaluronova (3)

Princess - mladší a krásnější již dnes

S přibývajícím věkem a vlivem dalších faktorů jako je např. kouření nebo nadměrné slunění dochází k prvním náznakům vrásek a ke ztrácení objemu tváře. V pokožce dochází ke ztrátě kolagenu a celkové elasticity pokožky.

Lékař říká

Aplikace výplní patří mezi naše nejčastější neoperativní zákroky. Okamžitě viditelné zlepšení pokožky či vyhlazení vrásek dělá naše klientky a klienty spokojenými a to je našim cílem, abyste se po návštěvě u nás cítili spokojení.

— dr. Trupar

Co je Princess?

Princess je řada výrobků vytvořená pro různé typy ošetření pokožky, která umožňuje dokonale modelovat obličej a omladit různé části těla. Jedná se konkrétně o gelový implantát na bázi kyseliny hyaluronové, což je látka tělu vlastní, která se postupně beze zbytku do těla vstřebá. Účinek je dlouhodobý, ale není stálý, aplikaci je třeba opakovat. Řada Princess byla vyvinuta rakouskými odborníky (společnost CromaPharma, která má dlouholeté zkušenosti s vývojem a zpracováním bezpečných a účinných  materiálů na bázi kyseliny hyaluronové).

Princess napravuje přirozenou ztrátu kyseliny hyaluronové v důsledku stárnutí jemným a pravidelným doplňováním a dlouhodobou hydratací pokožky. Tímto způsobem výrazně zlepšuje napětí a elasticitu pokožky.

Vlastnosti a výhody

1

bezpečný preparát

2

s výplněmi Princess máme dlouhodobé zkušenosti

3

výhodná cena
Princess Filler

Produkty řady PRINCESS vyhladí vrásky, dodají objem. Vaše pleť je viditelněji zářivější, mladší a zdravější. Jste prostě krásná.

Co umí výplně Princess

odstraňují vrásky

Výplně kyselinou hyaluronovou odstraňují (vyplňují) jemné až hluboké vrásky.

tvoří plnější rty

Pomocí výplně lze zvětšit o korigovat korekturu vašich rtů. Výsledek korigujete sama pomocí zrcátka přímo při aplikaci.

vylepšují obličej

Použitím výplně je možné modelovat a korigovat kontury obličeje.