Jak si vybrat správnou značku - výrobce prsních implantátů?

Operace zvětšení poprsí s sebou nese otázku výběru správných implantátů. Výrobců resp. dovozců implantátů je na našem trhu mnoho (značky implantátů – Arion, Eurosilicon, Mentor, Motiva, Nagor, Natrelle, Polytech, Sebbin, Silimed). Jelikož je naší prioritou číslo jedna bezpečnost zákroků plastické chirurgie, nabízíme léty prozkoušené kvalitní značky prsních implantátů, které poskytují široký záruční program a podporu pro pacientky.

Všechny námi nabízené implantáty splňují nejvyšší bezpečností normy a poskytují nadstandartní záruční podmínky.

logo_Mentor_na _web

Americká korporace Mentor byla založena již v roce 1969 a je světovým lídrem ve výrobě, výzkumu a testování prsních implantátů. Implantáty mají kromě evropské certifikace i americkou FDA certifikaci.

Nagor logo male

Britská společnost Nagor byla založena v roce 1979. Vyrábí vysoce kvalitní prsní implantáty, na které poskytuje v dané cenové kategorii ty nejlepší záruční podmínky. Je držitelem evropské certifikace kvality.

Polytech logo

Německá společnost POLYTECH GmbH se zaměřuje na vysokou užitnou hodnotu texturovaných a polyuretanových implantátů. Mají certifikaci pro použití ve všech zemích EU.