• Sleva / akce – botulotoxin – odstraňování vrásek

      botox Brno slevaAplikace botulotoxinu je jednou z možností jak dočasně odstranit mimické vrásky v obličeji. U nás pracujeme výhradně s nejdražším preparátem na českém trhu, přesto nabízíme výhodné ceny aplikací pro naše spokojené klienty/klientky. Za ošetření tří oblastí v obličeji (čelo, glabela a vrásky kolem očí) zaplatíte 5.000,- Kč (aplikuje se 50 jednotek botulotoxinu). Pokud na ošetření přijdete s kamarádkou a obě budete mít aplikaci 50 jednotek , pak cena pro každou z vás je 4.500,- Kč. Aplikaci provádí dr. Evžen Trupar.

      Botulotoxin dočasně odstraňuje mimické vrásky. Jedná se o vrásky, které jsou viditelné, pokud se mračíte, krčíte čelo nebo provádíte jinou výraznou mimiku. Nejčastěji odstraňujeme vrásky na čele a vrásky kolem očí. Velmi často si klientky přejí odstranit tzv. mračivky – to je jedna nebo dvě velké výrazné vrásky, které se objeví u kořene nosu, mezi obočím, když se zamračíte (typicky například mračení proti sluníčku). Tato vráska je označována jako glabela.

      Účinek botulotoxinu trvá cca 100 dnů a postupně odeznívá. Aplikaci je možné opakovat, ne však dříve než za 3 měsíce. Pro správný výsledný efekt je důležitá vhodná aplikace, kterou může provést pouze zkušený lékař. Vždy doporučujeme aplikaci výhradně z rukou lékaře.