• Jak odstranit nepříjemné pocení?

   poceni odstraneniNadměrné pocení v oblasti podpaží nebo pocení dlaní dokáže pořádně znepříjemnit život. Neustále máte mokré kruhy v podpaží a bojujete s odstraňováním nepříjemného zápachu. Už ráno při výběru oblečení přemýšlíte, co si obléknout. Víte, že za chvilku budou na halence či košili mokrá kola od potu. Vyhýbáte se záměrně jednobarevnému oblečení a jste ve stresu, pokud máte před sebou důležitou událost.

   Pokud vám nepomáhají různé antiperspiranty a deodoranty, můžete vyzkoušet dočasné řešení problému prostřednictvím aplikace botulotoxinu. Aplikace je jednoduchá a nemusíte se obávat bolesti. Nejprve vám podpaží nebo dlaně natřeme znecitlivujícím krémem, který se nechá potřebný čas působit. Potom proběhne rychlá aplikace pomocí několika desítek vpichů do každého podpaží. Aplikace botulotoxinu do podpaží není bolestivá. V případě, že se botulotoxin aplikuje do oblasti dlaní, může být i s použitím anestetického krému bolestivá, proto ji nedoporučujeme osobám citlivějším vůči bolesti způsobené vpichem jehly.

   Pracujeme výhradně s nejdražším preparátem na českém trhu od firmy Allergan. Do každého podpaží aplikujeme 50 jednotek botulotoxinu, tedy celkem je aplikováno 100 jednotek.
   Účinek botulotoxinu nastupuje obvykle do týdne a trvá cca 100 dnů, pak začíná účinek postupně odeznívat. Ošetření je možné opakovat nejdříve za 3 měsíce. Více o aplikaci se dozvíte na stránce věnované odstraňování nadměrného pocení.